Efektīva masāža skaistam augumam

||Efektīva masāža skaistam augumam

Efektīva masāža skaistam augumam

Efektīva masāša skaistam augumam

Lai mēs iegūtu ķermenim slaidinošas aprises, mūsu uzdevums ir aktivizēt limfas atteci.  Viss, kas uzlabo vielmaiņu, palīdz sašķelt taukus un palielina ādas elastību, ir tev noderīgs. Vari veikt pašmasāžu ar nedaudz maigākām metodēm.  Ja masējot lietosi kosmētiskus līdzekļus, kas domāti celulīta mazināšanai, ādas tonusa un elastības uzlabošanai, rezultāti neizpaliks. Svarīgi ievērot, ka masāža vienmēr jāveic virzienā uz sirdi (tātad no kājām virzienā no pēdām uz augšu, rokām, no pirkstgaliem uz augšu un vēderu masējot pulsteņa rādītāja virzienā).

Problēmzonas jāmasē regulāri. Ja vēlies līdz pludmales sezonai vai līdz kādam nozīmīgam pasākumam atgūt skaistu un gludu ādu, kā arī uzvilkt sev tīkamu kleitu, tas jādara katru dienu vismaz 10 minūtes tuvākos pāris mēnešus.

Tām, kuras iecienījušas pirts rituālus, labu efektu sniedz pēršanās ar pirts slotiņām, svarīga ir tieši procedūru regularitāte. Ja pirts ir tavs brīvdienu rituāls, tā ļoti labi noderēs sasniegto rezultātu uzturēšanai.

Ātrāku efektu ar mazākām pūlēm no tavas puses vari iegūt, apmeklējot skaistumkopšanas salonos piedāvātās procedūras. Pašlaik salonos var veikt dažādus limfodrenāžas procedūras, vakuummasāžas, medus masāžas, dažādas aparātu masāžas. Izvēlies salonu, kas piedāvā slaidinošās masāžas un kas tieši Tev ir vispieņemamākās.

Es kā SPA masiere varu ieteikt procedūru trīs vienā (medus, vakums un roku masāža), kas sniegs neiedomājamus rezultātus ikvienai un pat ikvienam, jā jā arī vīrieši izmanto šo procedūru, lai tiktu vaļā no “rokturīšiem” sānos un vēdera. Šī metode ir ļoti sāpīga, bet,  kad to izcietīsi, būsi apmierināta ar rezultātu. Slaids augums – ir pat, kad divi izmēri mazāks apģērbs jāpērk, kā arī celulīts ir izzudis un āda – tvirtāka.  

Radīsies jautājums cik bieži un cik reizes jānāk? Uz šo jautājumu atbildot varu teikt, katram mums ir individuāli. Lai iegūtu ievērojamus rezultātus, vajadzētu masāžu veikt trīs reizes nedēļā, taču citam vairāk, citam pietiks ar pāris reizēm. Protams, ja vēl arī ievēro veselīgu ēšanu un sportiskas aktivitātes, tad rezultāts ir ātrāk sasniedzams.

SPA speciāliste 

Dace Kucina

By | 2018-03-24T15:39:23+00:00 October 14th, 2015|Masāža|